|

Yope ma sklep na Mokotowskiej

Yope ma sklep na Mokotowskiej
Sklep Yope na Mokotowskiej

Konkurencję deklasują ciekawymi opakowaniami, przystępnymi cenami i ekologicznym zacięciem.

To wielka przyjemność obserwować, jak coraz wyżej na półkach w dużych sieciowych sklepach awansują polskie, naturalne kosmetyki. Klienci chcą je kupować, bo mają dobrą jakość i dobrą cenę. A jeszcze przyjemniej widzieć, gdy takie marki otwierają swoje butiki w samym centrum Warszawy. Yope otworzyło właśnie drogerię na Mokotowskiej, zamykając jednocześnie swój pierwszy mały sklepik w Hali Gwardii.

Yope udało się uzyskać to idealne połączenie: jakość produktów, praktyczne opakowania, nowoczesny dizajn etykiet ze zwierzakami w rolach głównych (autorstwa Pawła Przybyła), subtelne zapachy i niską cenę. Wprowadzają też, ku uciesze klientów, proekologiczne rozwiązania – w sklepie na Mokotowskiej można już ponownie napełniać kosmetykami plastikowe butelki.

To rodzinny biznes, prowadzony przez Karolinę Kuklińską-Kosowicz i Pawła Kosowicza. Świetnie się uzupełniają. On zajmuje się finansami, strategią sprzedaży, promocji. Ona – kreacją nowych produktów.

Transparentnie na etykietach pokazują, ile procent składników jest pochodzenia naturalnego, z bezpiecznych źródeł. I zawsze jest to ponad 90 procent. Teraz sprzedają kremy do rąk, balsamy, mydła w płynie, żele pod prysznic, szampony i odżywki, mydła dla dzieci, świece zapachowe i środki czystości: płyny do naczyń, mydła kuchenne, płyny do czyszczenia, do mycia podłóg. Ale wciąż wprowadzają nowe produkty.

Ceny chcą utrzymać na tym samym poziomie. I zdobywać serca coraz szerszych rzesz klientów. Jesteśmy przekonani, że im się to uda.

Yope, ul. Mokotowska 26, wejście od Koszykowej, www.yope.me

Yope
Karolina Kuklińska, twórczyni marki Yope
Sklep Yope na Mokotowskiej
Yope