Search for content, post, videos

Wydarzenie: Imagination Day

Przed nami inspirujące spotkania z ludźmi reklamy, dizajnu, sztuki, nowych technologii oraz pokazy najlepszych reklam świata.

20 listopada w Warszawie odbędzie się siódma edycja Imagination Day, organizowana przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Warto już zaopatrzyć się w bilety, zarówno na konferencję, jak i pokaz reklam w Multikinie. Objęliśmy to wydarzenie naszym patronatem medialnym.

Imagination Day stawia sobie za cel oddanie kreatywnej atmosfery Cannes Lions – najważniejszego wydarzenia w branży reklamowej. Co roku na festiwal przyjeżdża ponad 12 tys. uczestników, żeby inspirować się i uczyć.

Na warszawską konferencję Imagintion Day organizatorzy zapraszają prelegentów z całego świata: artystów, marketingowców, ludzi, którzy inspirują. W sumie zdobyli oni 150 lwów festiwalu w Cannes.

W tym roku swoim doświadczeniem podzieli się m.in. 10 wyjątkowych kobiet. Wśród nich: Laura Chiavone z agencji reklamowej Tribal Worldwide w Nowym Jorku, Claudia Niemeyer – dyrektorka grupy FJORD w Brazylii, Dorota Rakowska z Samsung Electronics, Katarzyna Leśniewska-Dragoj z Good Looking Studio.

Konferencja skierowana jest głównie do agencji reklamowych, domów mediowych i biznesu, ale otwarta jest dla wszystkich. W poprzednich latach cieszyła się dużym zainteresowaniem również wśród ludzi spoza branży.

Hitem są pokazy najlepszych reklam świata nagrodzonych na festiwalu w Cannes. Pokaz Cannes Lions odbywa się jednocześnie w kilku największych miastach Polski – w Warszawie w Multikinach Złote Tarasy i Ursynów.

IMAGINATION DAY – 20 listopada, Multikino, Złote Tarasy (wykłady są w języku angielskim i nie są tłumaczone). Bilety na seminaria można kupować TUTAJ…

POKAZ REKLAM CANNES LIONS – Multikino Złote Tarasy i Ursynów, godz. 19.30, bilety można kupować TUTAJ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]