|   |

TOP 10: Wszystko dla urody

TOP 10: Wszystko dla urody
Na Temat Piękna Spa

W głowie wam cielesne uciechy? Tu się zrelaksujecie: kupicie kosmetyki, zadbacie o siebie.

1. Na Temat Piękna

ul. Kleczewska 34/2

www.natematpiekna.pl

Spa z wanną w ogrodzie, w sercu pięknych Bielan. I gospodyni – Ola Knaflewska – która was rozpieści i wyprowadzi z każdych skórnych tarapatów.

Na Temat Piękna
Ola Knaflewska, gospodyni Na Temat Piękna
Na Temat Piękna
Na Temat Piękna

2. Yope

ul. Mokotowska 26

www.yope.me

To marka, która idzie jak burza. Właśnie otworzyła swój butik na ul. Mokotowskiej. I uruchomiła możliwość ponownego napełniania plastikowych butelek. Produkują nie tylko naturalne kosmetyki do pielęgnacji, ale również detergenty. Wygrywają szeroką dystrybucją, przyjaznymi opakowaniami i niską ceną. Więcej o Yope tutaj…

Sklep Yope na Mokotowskiej
Yope
Yope
Yope

3. Purite

pl. Grzybowski 10/7A

www.purite.pl

Na drzwiach sklepu wypisane credo: „Tak, robimy tylko naturalne kosmetyki. Ale robimy je bardzo dobrze”. I jest to prawdą. To historia o tym, że bezkompromisowość popłaca. Twórcy marki Sebastian Kubiak i Szymon Kaźmierczak od początku wiedzieli czego chcą i się nie złamali. Chcieli produkować kosmetyki naturalne, najwyższej jakości, bez sztucznych wypełniaczy, w nadających się do recyklingu, eleganckich opakowaniach, bez oleju palmowego, w Polsce. Niedawno otworzyli swój pierwszy warszawski sklep, w świetnej lokalizacji przy pl. Grzybowskim. Więcej o Purite tutaj…

Sklep Purite przy pl. Grzybowskim
Purite
Purite
Sklep Purite przy pl. Grzybowskim

4. Annabelle Minerals

ul. Mokotowska 42/44

www.annabelleminerals.pl

Kosmetyczna marka, która ma już siedem lat i nowy salon na Mokotowskiej. Znacznie większy od poprzedniego, który działał naprzeciwko. To najlepsza miara sukcesu. Znajdziecie tu naturalne, mineralne kosmetyki: podkłady, pudry, róże, cienie. Warto wypróbować. Jesteśmy przekonani, że wkrótce podbiją również zagraniczne rynki. Więcej o Annabelle Minerals tutaj…

Annabelle Minerals na Mokotowskiej
Sklep Annabelle Minerals na Mokotowskiej
Annabelle Minerals
Annabelle Minerals

5. Galilu

ul. Mokotowska 26

www.galilu.pl

Niszowe perfumy, zapachy z całego świata, eleganckie wnętrze i fachowa obsługa. Bony zakupowe do Galilu to jeden z najlepszych możliwych prezentów.

Galilu

6. Ferajna

ul. Andersa 6

www.ferajna.pro

Wystarczy spojrzeć na frekwencję, żeby stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych barberów w Warszawie. Świetna atmosfera, która doskonale uzupełnia sąsiedztwo zaprzyjaźnionej kawiarni Fat White.

Ferajna
Ferajna
Ferajna
Ferajna

7. Laki Loki Pracownia Fryzur

ul. Jaracza 3/200

www.lakiloki.pl 

Jola Rzepka-Nóżka to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu, a jej salon jest rzeczywiście salonem Warszawy. Nie tylko dobrze się tu uczeszesz, ale też poznasz ciekawych ludzi.

Laki Loki Pracownia Fryzur

8. Salon Wisła

ul. Spiska 4

www.salonwisla.pl

Na pazy chodzimy tutaj, bo podobnie jak z fryzjerem – w takich okolicznościach liczy się też atmosfera!

9. Mo61

ul. Mokotowska 61

www.mo61.pl

Laboratorium zapachów, w którym skomponujesz sobie własne perfumy. Możesz też podarować taką możliwość komuś w prezencie.

Perfumeria Mo61
Perfumeria Mo61

10. Studio Santé

ul. Jagiellońska 55a

www.studiosante.pl

Prawdziwe miejskie uzdrowisko, z basenem, zabiegami, masażami. Doskonała opcja na spotkanie z przyjaciółmi, urodziny czy wieczór panieński.