|

Si Beau zakupy w naszym Autor Rooms

Si Beau zakupy w naszym Autor Rooms

Bardzo jesteśmy dumni, że to właśnie u nas w Autor Rooms na Lwowskiej dziewczyny z Si Beau postanowiły zorganizować swój pierwszy przedświąteczny pop up.

Anne-Laure Delmotte, Pauline de Luppé i Anne-Sophie Nival są Francuzkami, które mieszkają w Warszawie. Wspólnie stworzyły Si Beau – agencję eventową oraz blog „Si Beau / Beautiful Hands Stories”, który prezentuje nowoczesne polskie rzemiosło i ludzi, którzy za nim stoją. Często tam zaglądamy, żeby sprawdzić, na co dziewczyny zwróciły uwagę, co im się spodobało. Bo mamy podobny gust i zamiłowanie do dobrego życia, w rytmie slow, do poznawania ciekawych ludzi, których historie są dla nas inspiracją.

Prezenty świąteczne też lubimy kupować rozważnie, dużo wcześniej, w komfortowych warunkach. Tak będzie podczas Si Beau Pop Up już w najbliższy czwartek (28 listopada). Znajdziemy tu starannie wyselekcjonowane przedmioty 25 twórców, m.in. ceramikę Gosi Łyszczarz i Look At Me Plates, wianki Marcina Gładkiego, torby Alicji Getki, kilimy I Do Rugs, ręcznie szyte lalki Mari Dolls, papiery Suska & Kabsh, herbaty Moya. Do kupienia będą grafiki, kosmetyki, świece, autorska biżuteria. A wszystko to w domowych okolicznościach naszego 200-metrowego apartamentu w zabytkowej kamienicy, wyposażonego wyłącznie w polski dizajn i polską sztukę.

Między godziną 18 a 19 będziemy tam też podpisywać nasz przewodnik „Warszawa Warsaw 2”. Bo naszą książkę również tu kupicie.

Do zobaczenia. Będzie tak pięknie! Si beau!

28 listopada, w godz. 9-21 – Si Beau Pop Up #1 w Autor Rooms, ul. Lwowska 17/7
Koniecznie się zarejestrujcie pisząc mail na adres bonjour@si-beau.pl

Autor Rooms