Search for content, post, videos

Kup sztukę na prezent

Najlepszy prezenty to dzieła sztuki. W dobrej cenie kupicie je w weekend na Salonie Zimowym.

Po kilkuletniej przerwie powraca do Warszawy Salon Zimowy. W ostatni przed świętami grudniowy weekend galerie z Warszawy, Krakowa i Poznania pokażą malarstwo, fotografię, rysunki, grafiki, wydawnictwa i edycje specjalne autorstwa najważniejszych polskich artystów. Kontynuując tradycję poprzednich lat i tym razem Salon Zimowy zagości w nietypowej przestrzeni, dawnym „Salonie Sztuki” (al. Jana Pawła II 49).

Czego możemy spodziewać się na świątecznych targach sztuki współczesnej? Zobaczymy na pewno prace Agnieszki Brzeżańskiej i Rafała Dominika (Kasia Michalski Gallery), kolaże Ewy Juszkiewicz, Mateusza Szczypińskiego (lokal_30) i Honzy Zamojskiego (Leto), fotografie Michała Smandka (Rodriguez Gallery) i Filipa Berendta (lokal_30), obrazy Davida Krňanskýego (Leto) i Magdaleny Karpińskiej (Polana Institute) oraz prace najmłodszego pokolenia artystów reprezentowanych przez salonowego debiutanta – krakowską Henryk Gallery.

SALON ZIMOWY, 16 i 17 grudnia, al. Jana Pawła II 49, czynne w sobotę w godz. 12-21, w niedzielę w godz. 12-19, wstęp wolny.

Agnieszka Brzeżańska - Kasia Michalski Gallery
Michał Smandek - Rodriguez Gallery
Michał Szlaga - Instytut Fotografii Fort

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]