Search for content, post, videos

Redakcja. Ludzie stąd.

Znamy i kochamy Warszawę. Potrafimy polecić ścieżki zwiedzania miasta dla każdego, również te nieopisane w tradycyjnych przewodnikach. Znamy kreatywnych ludzi i nowe miejsca, które warto odwiedzić.

Agnieszka Kowalska

Agnieszka Kowalska

redaktorka naczelna

Dziennikarka kulturalna, historyczka sztuki z wykształcenia. Przez 15 lat pracowała w „Gazecie Wyborczej” i „Gazecie Co Jest Grane”. Autorka trzech edycji przewodnika „Zrób to w Warszawie!”, książki „Warszawa. Architekci, projektanci i aktywiści o swoim mieście” i książeczki dla dzieci „Hej, Szprotka!”. Pisze i redaguje teksty w naszym serwisie. Psiara i działkowiczka.

Magdalena Ponagajbo

Magdalena Ponagajbo

pani od wszystkiego

Projektantka, współzałożycielka Mamastudio i Autor Rooms. Zaprojektowała m.in. kolejne edycje przewodnika “Zrób to w Warszawie!” oraz album “Warszawa. Warsaw”. W naszej redakcji czuwa nad estetyką i kanałami społecznościowymi. Pasjonuje się hotelami i wszystkim co z tym się łączy. Żoliborzanka.

agab-1

Aga Bilska

kobieta z aparatem

Fotografka i fotoedytorka naszego serwisu. Przez dziesięć lat pracowała jako fotoedytorka, ilustrując „Wysokie Obcasy”, „Duży Format”, „Glamour”, „WAW”, „Urodę Życia” i „PRIDE”. Obecnie zajmuje się fotografią portretową i fotoedycją albumów. Jej specjalność to portrety kobiet.

male-

Filip Klimaszewski

mężczyzna z aparatem

Fotografii prasowej uczył się w „Gazecie Wyborczej”. Zakochany w Bliskim Wschodzie, doskonały portrecista. Laureat konkursów Grand Press Photo i BZ WBK Press Foto. Publikuje m.in. w „Newsweeku”, „Tygodniku Powszechnym”, „National Geographic” i „Wprost”. Współpracuje z agencją Reuters.

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]