|

Nowy Asfalt na Tamce

Nowy Asfalt na Tamce

Formuła winyl i kawa, zapoczątkowana w Warszawie przez Hałas, szybko stała się naszą ulubioną.

Nowy Asfalt na Tamce, przez duże A, to jest dopiero wydarzenie! Już nie znajdziecie ich na Kredytowej, przenieśli się tu na dobre. I jest to dobry wybór, bo Tamka oraz całe Powiśle i Solec robią się coraz ciekawsze. Są też naturalną ścieżką wędrówek z centrum nad Wisłę.

Asfalt Coffee & Vinyl to nie tylko sklep, ale też całkiem przestronna kawiarnia. Są nawet osobne lady do zamawiania kawy i kupowania płyt. Znajdziemy tu oczywiście hiphopowe wydawnictwa wytwórni Asfalt Records (m.in. O.S.T.R., Otsochodzi czy Taco Hemingwaya), ale nie tylko. Rap rzeczywiście jest tu preferowanym gatunkiem, ale jest też sporo jazzu, elektroniki i dobrej polskiej muzyki. Oprócz winyli – płyty CD i albumy fotograficzne.

Miłym akcentem w kawiarni są porcelanowe kubki od sąsiadek z Tamki, z pracowni Fenek. Są też zrobione specjalnie na zamówienie talerze przypominające winyle (z Ani Ani Studio). Za nową identyfikację wizualną Asfalt Coffee & Vinyl odpowiada studio Kommunikat z Poznania. W dni powszednie kawiarnia czynna jest od godz. 8:30 i serwuje oprócz dobrej kawy, słodkości od Form Prostych i kanapki z Aromatu. Odbywają się tu też spotkania z artystami i kulinarne wydarzenia, tj. degustacja cydrów Kwaśnego Jabłka (które wejdą do stałej oferty kawiarni).

Formuła winyl i kawa, zapoczątkowana w Warszawie przez Hałas, szybko stała się naszą ulubioną. Na pewno będziemy stałymi gośćmi!

Asfalt Coffee & Vinyl, ul. Tamka 37, www.asfaltshop.pl

ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT
ASFALT