|

Autor Rooms: Klucz do miasta

Autor Rooms: Klucz do miasta
Autor Rooms

Zatrzymaj się w naszym Autor Rooms, bo to coś znacznie więcej niż miejsce noclegowe.

Witaj w domu! Odkryj w Warszawie miejsce stworzone przez projektantów z Mamastudio – ludzi, którzy znają i kochają to miasto. Autor Rooms znalazł się w prestiżowej sieci Design Hotels

Ten butikowy hotel wyróżnia doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w zabytkowej kamienicy przy ul. Lwowskiej; unikatowy wystrój i indywidualne podejście do każdego z gości.

Wnętrza zaprojektował Mateusz Baumiller, dziełami sztuki ozdobili je kuratorzy z Galerii Starter. Projektanci mody z ZuoCorp. zaprojektowali szlafroki, w łazienkach można znaleźć ekologiczne polskie kosmetyki Tołpa oraz nagrodzoną Red Dotem armaturę marki BISK. Każdy pokój jest inny. Za dizajnerskie meble i przedmioty odpowiadają m.in.: Beza Projekt, Maria Jeglińska, Comforty, Segiet Oniszh, Ultralight, Purpura i BISK. Część z nich można kupić, na miejscu lub w sklepie internetowym.

Gospodarzy możesz poprosić o przygotowanie posiłku czy wskazówki, co zobaczyć w mieście. Bo w Autorze razem z kluczem do pokoju goście dostają klucz do miasta. Zapraszamy!

Autor Rooms, ul. Lwowska 17/7, www.autorrooms.pl

Autor Rooms
Autor Rooms
Autor Rooms
Autor Rooms
Autor Rooms
Wazon Marii Jeglińskiej dla Autor Rooms
Wazon Marii Jeglińskiej dla Autor Rooms
Autor Rooms

Dodaj komentarz