Search for content, post, videos

Klucz do miasta

Witaj w domu! Odkryj w Warszawie miejsce stworzone przez projektantów z Mamastudio – ludzi, którzy znają i kochają to miasto.

Zatrzymaj się w Autor Rooms, bo to coś więcej niż miejsce noclegowe. Ten butikowy hotel wyróżnia doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w zabytkowej kamienicy przy ul. Lwowskiej; unikatowy wystrój i indywidualne podejście do każdego z gości.

Wnętrza zaprojektował Mateusz Baumiller, dziełami sztuki ozdobili je kuratorzy z Galerii Starter. Projektanci mody z ZuoCorp. zaprojektowali szlafroki, w łazienkach można znaleźć ekologiczne polskie kosmetyki Tołpa oraz nagrodzoną Red Dotem armaturę marki BISK. Każdy pokój jest inny. Za dizajnerskie meble i przedmioty odpowiadają m.in.: Beza Projekt, Maria Jeglińska, Comforty, Segiet Oniszh, Ultralight, Purpura i BISK. Część z nich można kupić, na miejscu lub w sklepie internetowym.

Gospodarzy możesz poprosić o przygotowanie posiłku czy wskazówki, co zobaczyć w mieście. Bo w Autorze razem z kluczem do pokoju goście dostają klucz do miasta.

Autor Rooms, ul. Lwowska 17/7, www.autorrooms.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]