Search for content, post, videos
Jeju

O JEJU! Koreańskie kosmetyki już u nas!

Kultowy sklep dla fanów koreańskiej pielęgnacji i polskich naturalnych kosmetyków. JEJU otworzyło właśnie swoją filię w Warszawie.

Lokal duży, pięknie urządzony – w różach, czerwieniach i aksamitach, jak na JEJU przystało (jeśli znacie ich krakowską bombonierkę, to wiecie, o czym mówimy). Plac Trzech Krzyży z jednej, Bęc Zmiana z drugiej strony – nie może być lepiej.

Jest tu sporo przestrzeni. To bardzo istotne. Bo nie tylko mogą się tu pomieścić te dziesiątki koreańskich maseczek i polskich naturalnych kosmetyków. Ale jest też miejsce na warsztaty i spotkania. Cieszymy się z tego bardzo, bo chcemy dowiadywać się więcej i więcej o polskich markach. I zamierzamy testować ich produkty.

Na półkach JEJU uderza bogactwo tej oferty: kremy, olejki, sole do kąpieli, mgiełki do twarzy, szampony. Tu naprawdę można się dopieścić i zadbać o swoją skórę. Rytuał koreańskiej pielęgnacji temu sprzyja. Ale i polscy producenci – Phenomé, Alba 1913, Hagi, Purité, Yope, Mokosh, Naturativ, Simple As That – nie mają się czego wstydzić. Dodajmy, że jest ich tu trzy razy więcej. A neon na ścianie zachęca “I want it all” (“Chcę to wszystko”).

Matki założycielki JEJU Roksana Patrzałek i Mania Bień poznały się w biurze architektonicznym (projekty wnętrz sklepów to ich dzieło) i wyruszyły na wspólną wyprawę po Azji. Był rok 2016, aż trudno uwierzyć, że tak niedawno. Nazwę JEJU wzięły od wyspy w Korei Południowej, słynącej z minerałów używanych do produkcji kosmetyków. Koreańską pielęgnacją zarażają nie tylko polskie dziewczyny. W Krakowie umieściły na drzwiach naklejkę „miejsce przyjazne chłopakom i psom”.

JEJU, ul. Oleandrów 4, www.jejustore.pl

foto: Aga Bilska

Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju - naturalne kosmetyki na Mokotowskiej
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju
Jeju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]