Search for content, post, videos
Good Start Deli

Good Start Deli na dzień dobry

Kto zabiera ze sobą na wakacje blender?! One tak. Dlatego te dziewczyny były po prostu na siebie skazane.

Mała suterenka, ale na Poznańskiej. Ciasno, ale w bardzo dobrej lokalizacji – w epicentrum gastronomicznej Warszawy. Brakowało tu tylko dobrych śniadań. Kasia Knioła i Marzena Jarczak wypełniły tę lukę.

Do środka przyciąga świetnie wymyślona identyfikacja wizualna Good Start Deli, z żółtą kropą, która jest jak słońce, tak upragnione o tej porze roku. Motyw żółtego koła powtarza się też na butelkach serwowanych tu koktajli i poduchach na schodkowych siedziskach. Mamy z nich widok na bar i gospodynie, które miksują koktajle, gotują owsianki. W naturalny sposób wszyscy zaczynają ze sobą rozmawiać. Jak przy śniadaniu przy kuchennym stole. Tak powinno się żyć.

Marzena jest fanatyczką śniadań. Nawet gdy musi wyjść z domu o 7 rano, wstaje na tyle wcześnie, żeby pół godziny spokojnie posiedzieć przy owsiance czy jaglance. To jej ulubione dania, mogłaby je jeść na śniadanie, obiad i kolację. Nazywa je „comfort food”. To jej zdaniem taki rodzaj posiłku, który daje energię na cały dzień.

Podobnie o swoich koktajlach opowiada Kasia. Jej firma Detoxikate działa już od dwóch lat i jest dobrze znana warszawiakom, którzy z pomocą jej koktajli robią sobie oczyszczające kuracje. Ale tu jest pies pogrzebany, że może to nie jest dobre słowo – „kuracja”. Bo te koktajle nie smakują jak lekarstwo. Są dobre dla zdrowia, ale są też smaczne. Nie trzeba więc obawiać się tych składników: jarmużu, spiruliny, szpinaku, jęczmienia, siemienia, buraków, bo w towarzystwie jabłka, mango, banana, truskawek, mandarynek czy masła orzechowego smakują pysznie.

Obie dziewczyny, pracując jako modelki, wiedziały już, że zdrowa dieta to jest jedyna droga. Że trzeba o siebie w tym szalonym pędzie zadbać. Znajdźcie więc koniecznie czas, żeby od godziny 7 do 14 wpaść na Poznańską i złapać tam chociaż coś na wynos. Dbajmy o siebie!

Good Start Deli, ul. Poznańska 3

Foto: Aga Bilska

Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli
Good Start Deli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]