Search for content, post, videos

Nowe miejsce: Dom Roślin na Żoliborzu

Dom Roślin

Każda okolica powinna mieć własne lokalne bistro i własną kwiaciarnię. Takie wyznaczniki dobrego miejsca do życia. W niedalekim sąsiedztwie Ósmej Kolonii, na ulicy Suzina, otworzył się niedawno Dom Roślin. Zdarza się, że sąsiedzi wciąż przynoszą tu pranie, bo wcześniej mieściła się tu pralnia. Teraz wnętrze wypełnione jest monsterami, filodendronami i sukulentami.

Tak, jest taka moda. Ale i autentyczna potrzeba. Zwłaszcza, że zimą chcemy otaczać się zielenią i roślinami, które – tak jak paprocie – świetnie oczyszczają powietrze.

Gospodarze Domu Roślin znają się na rzeczy. A to ważne. Małgorzata Chamera-Węska, Rafał Mgłosiek i Damian Kohyt poznali się na studiach z architektury krajobrazu, prowadzą wspólnie pracownię Line Design, która specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i ogrodów. W pomieszczeniu obok kwiaciarni mają swoje biuro. Doradzą nam więc profesjonalnie, poprowadzą warsztaty, zaprojektują zieleń w biurze czy na tarasie, wypożyczą kwiaty na sesję zdjęciową.

Lokalizację mają doskonałą, sąsiedzi wpadają regularnie. Podczas naszej wizyty wszedł klient i konkretnie zażyczył sobie roślin dużych i efektownych, bo właśnie się wprowadził i potrzebuje mocnych zielonych akcentów w mieszkaniu. Na Żoliborzu Dom Roślin więc raczej nie będzie narzekał na brak klienteli.

Warto tu wpaść chociażby po osłonkę czy doniczkę, bo te mają tu naprawdę ze smakiem wybrane. Wypatrujcie na Facebooku warsztatów i specjalnych promocji.

tekst: Agnieszka Kowalska
zdjęcia: Aga Bilska

DOM ROŚLIN, ul. Krasińskiego 18, róg Suzina

DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
Gospodarze Domu Roślin: Małgorzata Chamera-Węska, Rafał Mgłosiek i Damian Kohyt
Gospodarze Domu Roślin: Małgorzata Chamera-Węska, Damian Kohyt i Rafał Mgłosiek
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROŚLIN
DOM ROSLIN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]