Search for content, post, videos
CLOUDMINE

Cloudmine – butik pod chmurką, z modą i dizajnem

Cloudmine na Paryskiej 17 działa od niedawna, ale ta marka promująca polskich projektantów, ma już 10 lat. Stworzyła ją Marianna Grzywaczewska.

Eleganckie, ale bezpretensjonalne wnętrze jest emanacją stylu właścicielki – Marianny Grzywaczewskiej. To kobieta instytucja: selekcjonuje i sprzedaje ubrania vintage pod szyldem Volupte, organizuje targi Bakalie, angażuje się społecznie w akcję Demokracja Ilustrowana. Ale przede wszystkim promuje polską modę, dizajn i ilustrację pod szyldem Cloudmine. Tworzy też własne autorskie serie ubrań, dodatków i przedmiotów z charakterystyczną chmurką, jako motywem przewodnim.

My zaglądamy na Paryską, gdy chcemy kupić niebanalny prezent. Jest tu spory wybór: biżuteria (m.in. projektu Anny Ławskiej, Marceliny Jarnuszkiewicz, Animal Kingdom, KOPI), ceramika (Fenek, JAD), oprawione grafiki i zdjęcia, bielizna (Rilke), okulary Sirene, książki, kosmetyki. Wpadamy też, kiedy potrzebujemy wyjątkowego stroju na wyjście – od Natalii Siebuły, Ani Kuczyńskiej, Justyny Chrabelskiej.

Witryny Cloudmine już mają swoje fanki, również wśród saskokępskich seniorek, które przystają przy nich regularnie i chwalą, że tyle ciekawego dzieje się w nowej polskiej modzie i wzornictwie.

Cloudmine, ul. Paryska 17, www.cloudmine.pl

tekst: Agnieszka Kowalska
zdjęcia: Aga Bilska i Filip Klimaszewski (portret)

CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
CLOUDMINE
Marianna Grzywaczewska
Marianna Grzywaczewska
CLOUDMINE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]