Search for content, post, videos

Warszawska marka: miejskie rowery od Antymaterii

Antymateria, bo nie myślą wyłącznie o zysku. Nie po to rzucili korporacje, żeby teraz siedzieć w finansowych tabelkach. Zajęli się swoją pasją – miejskimi rowerami. Antymateria, bo walczą cały czas z materią rowerowej ramy, przede wszystkim z jej ciężarem. „Mieszczuchy” ich konstrukcji ważą już 8,5 kg, a widząc ich zapał można przypuszczać, że za chwilę ważyć będą jeszcze mniej.

Antymateria to przede wszystkim mózg całej operacji Janusz Żebrowski. On odpowiada za finanse, kontakty z dostawcami i partnerami. W wolnych chwilach przeszkadza kolegom w warsztacie. Współwłaścicielem firmy jest Sebastian Smyl, który odpowiada za techniczną stronę rowerów, projektuje nowe konstrukcje, dogląda realizacji. Na co dzień można go spotkać w jednym z warszawskich punktów Antymaterii – na Tamce 33. W drugim sklepowarsztacie – na Skolimowskiej 6/16 – rządzi Rafał Kuźma, który projektuje, składa i naprawia rowery. Są tacy, którzy mówią, że robi to najlepiej w mieście.

Można do nich przyjść i kupić gotowy rower, „z biegu”. Można dopasować go do swoich wymagań, wtedy potrwa to chwilę dłużej. Generalnie warto wesprzeć polską markę i kupić rower u nich, zwłaszcza, że popularne w Warszawie „holendry” są znacznie cięższe i kosztują po renowacji dokładnie tyle samo.

Pogoda zachęca do jazdy. Sezon w pełni. Czas pomyśleć o rowerze dopasowanym do naszej sylwetki i naszego gustu.

www.antymateria.com

foto: Filip Marek Klimaszewski

Antymateria
Antymateria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • [ulp id=’h2x9Yh1d45Vprwn7′]