|

Annabelle Minerals: Lekka chmurka podkładu

Annabelle Minerals: Lekka chmurka podkładu

Ulubiony produkt klientek? Podkłady matujące. Faworyt założycielki marki? Puder glinkowy.

Z dumą obserwujemy rozwój polskich marek. I sukcesywnie wam je przedstawiamy. Annabelle Minerals ma już siedem lat i nowy salon na Mokotowskiej, z efektowną huśtawką w kształcie różowej chmurki i żywą, zieloną ścianą. Znacznie większy od poprzedniego, który działał naprzeciwko. To najlepsza miara sukcesu.

Również ilość fanek – klientek, które nie tylko od lat są wierne mineralnym kosmetykom Annabelle, ale też kreatywnie z nimi eksperymentują – mieszają kolory, dodają sypkie podkłady do kremów czy balsamów do ciała, a nawet z kolorowych cieni do powiek robią własne lakiery do paznokci.

Annabelle Minerals
Sklep Annabelle Minerals na Mokotowskiej
Annabelle Minerals

To kosmetyki naturalne, składające się wyłącznie z czterech składników: rozświetlającej miki, antybakteryjnego tlenku cynku, chroniącego przed promieniowaniem UV dwutlenku tytanu oraz nadających kolor tlenków żelaza.
Dlatego podkłady mineralne są sypkie i nieco trudniejsze w nakładaniu. Tu z pomocą przychodzą dobrze zaprojektowane pędzle i inne aplikatory. Można też umówić się na bezpłatną konsultację w salonie na Mokotowskiej i dobrać sobie przy okazji idealny kolor (z gamy 22) dla swojej karnacji. Znajdziecie tu też pudry, korektory, rozświetlacze, cienie do powiek, róże oraz olejki do demakijażu i pielęgnacji skóry.

Annabelle stworzyła – jak sama nazwa wskazuje – Anna. Anna Szczerba. Pochodzi z Bielska Białej i tam produkuje swoje kosmetyki. Na studia prawnicze wyjechała do Krakowa. Przez moment pracowała nawet w zawodzie, dzieląc czas między adwokaturę i nową pasję – mineralne kosmetyki. Zainteresowała się nimi, jak to często bywa, szukając ratunku dla swojej skóry z problemami. Nie żałuje, że wybrała tę drogę.

Annabelle Minerals, ul. Mokotowska 42/44, www.annabelleminerals.pl

Annabelle Minerals na Mokotowskiej
Sklep Annabelle Minerals na Mokotowskiej
Annabelle Minerals