Search for content, post, videos

Prezenty powyżej 100 zł – TOP 10

Jeśli wam się poszczęściło i dostaliście świąteczną premię albo trzynastkę, rozważcie droższe prezenty.

Na naszej liście, oprócz tego, co sami oferujemy najlepszego, znalazły się przedmioty, które urzekły nas w ostatnich tygodniach. Znajdziecie tu też adresy sklepów, do których najlepiej udać się po zakupowe prezenty last minute: Super Salonu, Bęc Zmiany, Collage, Cloudmine, Targów Rzeczy Ładnych.

1. ALBUM „WARSZAWA WARSAW”
120 zł, do kupienia m.in. w Super Salonie (ul. Chmielna 10), Bęc Zmianie (ul. Mokotowska 65, Hala Gwardii), Targach Rzeczy Ładnych (pl. Trzech Krzyży 10/14), Cloudmine (ul. Paryska 17) i tutaj…
Oczywiście polecamy nasz album o Warszawie, bo jest to najlepszy pomysł na prezent.

2. KOSZULKA „LIBERTÉ” OD JANINA WARSAW
149 zł, do kupienia w Cloudmine (ul. Paryska 17) i tutaj…
Wolność dla kobiet, dla sądów, dla kultury – koszulka dla zaangażowanych. Wielokrotnie może się przydać w nadchodzących miesiącach.

3. KOLCZYKI BIKONT
360 zł, do kupienia w Collage (ul. Rozbrat 28/30)
Bardzo spodobała nam się biżuteria robiona w Tel Awiwie przez Polkę Olę Bikont. Te kolczyki z kulką szczególnie. Do kupienia w różnych kombinacjach: złoto-srebrnych, srebrno-perłowych.

4. SERWIS CZAJ OD GRYNASZ STUDIO
299 zł, do kupienia w Porcelanowej (ul. Kredytowa 2) i tutaj…
Projektanci namówili do współpracy Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” i Warszawską Fabrykę Platerów Hefrę. Powstała minimalistyczna kolekcja naczyń do kawy i herbaty, wyprodukowana przez firmę Zaczyn. Można kupić sam czajnik albo dobrać do niego kolejne elementy (podana przez nas cena obejmuje: czajnik i dwie filiżanki).

5. SKÓRZANE KLIPSY ANI KUCZYŃSKIEJ
332 zł, do kupienia w butiku Ani Kuczyńskiej (ul. Mokotowska 65), Cloudmine (ul. Paryska 17) i tutaj…
Urzekły nas skórzane akcesoria z ostatniej kolekcji Ani Kuczyńskiej Le Nuvole. Ręczna robota, włoska skóra, trzy kolory: granatowy, bordowy i czarny.

6. OKRĄGŁA CZERWONA TOREBKA ATOMY
495 zł, do kupienia w Cloudmine (ul. Paryska 17) i tutaj…
Czy jest jakiś lepszy dodatek do czarnego płaszcza albo prostej czarnej sukienki? Torby Atomy wykonane są ręcznie w lokalnym zakładzie kaletniczym, z bydlęcej skóry. Można ją też nosić bez rzemyka jako kopertówkę.

7. RÓŻOWE PUDEŁKO NA BIŻUTERIĘ Z LUSTERKIEM
440 zł, do kupienia w Collage (ul. Rozbrat 28/30)
Pudrowy róż i złoto – piękne połączenie. I ten patent na zamianę wieczka pudełka w lusterko – prosty i genialny! Nie trzeba mieć już toaletki, wystarczy to cacko.

8. TALERZ TWIN PEAKS OD JAD
252 zł, do kupienia w Cloudmine (ul. Paryska 17) i tutaj…
Nie przestają nas cieszyć, bo wciąż pojawiają się nowe, pomysłowe wzory, autorstwa Joanny Fluder. Każdy talerz JAD jest unikatowy, jedyny w swoim rodzaju. Chcielibyśmy mieć całą jadową ścianę. Ceny – od 160 zł.

9. OKULARY SŁONECZNE VENUS OD SIRÈNE
590 zł., do kupienia w Cloudmine (ul. Paryska 17)
Rzecz piękna, wykonana z najlepszych materiałów. I polska – jesteśmy dumni z tego, że takie produkty powstają w naszym kraju.

10. ROMANTYCZNY WEEKEND W AUTOR ROOMS
1200 zł, tel. 797 99 27 37, www.autorrooms.pl
Najpiękniejszy, butikowy koncept hotelowy w Warszawie. Piszemy to nieskromnie, bo prowadzony przez nas. W pakiecie prezentowym dostajecie: dwie noce (piątek i sobota) w dowolnym pokoju, śniadania, butelkę francuskiego wina musującego i nasz album „Warszawa Warsaw”.

SPRAWDŹCIE TEŻ:
Książki na prezent – TOP 10
Prezenty do 50 zł – TOP 10

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Serwis Czaj od Grynasz Studio
Torebki Atomy
Kolczyki Bikont
Okulary Sirene
Klipsy Ani Kuczyńskiej
Autor Rooms
Talerze JAD
Koszulka Janina Warsaw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *